Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Eksperlik nedir?

Daha kaliteli soru ve cevaplar için :
1) Soru ve cevapların yanında bulunan yukarı (▲)ve aşağı(▼) okları kullanarak, soru ve cevapları artı ya da eksi puan ile değerlendirebilirsiniz.
2) Sorunuzla ilgili olarak, en doğru cevabı seçmek için "√" tik butonunu kullanabilirsiniz.
0 beğenilme 0 beğenilmeme
69 kez görüntülendi
11 ay önce Kariyer kategorisinde Sıla tarafından soruldu
Ben inşaat mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Firmalar ve bankalar arasında  aracılık yapan eksperler  ile ilgili bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

Cevap Vermeden Önce:
1) Verdiğiniz cevaplara gelen artı ya da eksi oylar ve cevabınızın en iyi cevap olarak seçilmesi site puanınızı belirlemektedir.
2) Site puanınız, en iyi kullanıcılar arasında olmak, bir kategoride en çok puana sahip olarak o kategoride uzman olduğunuzu göstermek, sitede zaman zaman yapılan çeşitli ödülleri kazanmak gibi ayrıcalıklara sahip olmanızı sağlar.

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
11 ay önce İnşaat Mühendisi C50 (9,397 puan) tarafından cevaplandı
değer biçmedir. yani bir mülke değer biçiyorsun. senin biçtiğin değere göre de kredi vs. miktarı belirleniyor. pek mühendislik yapmıyorsun yani. biraz tecrübe edinip kendi danışmanlık firmasını açanlar oluyor. kazanç durumlarını pek bilmiyorum ama, başlangıçta baya düşük diye biliyorum

metraj kursu


İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 154 kez görüntülendi
17, Ekim, 2015 Kariyer kategorisinde ceycey C14 (23 puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap 103 kez görüntülendi
30, Temmuz, 2015 Kariyer kategorisinde Muhammed Sıddık C16 (137 puan) tarafından soruldu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 183 kez görüntülendi
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.
hakediş kursu

2,994 soru

5,074 cevap

1,907 yorum

4,338 kullanıcı

İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...