Merhaba Sayın Misafir! Öncelikle YapiSor.Com 'a hoşgeldiniz. İnşaat sektörünün en büyük bilgi alışveriş platformu olan YapiSor.Com 'dan daha fazla faydalanabilmek için üye olmanızı tavsiye ederiz. Üye olarak sitede daha fazla kaynağa ulaşabilme, sitedeki diğer üyeler ile etkileşimde olabilme ve daha pek çok imkana sahip olacaksınız. İyi günler dileriz.

Eksperlik nedir?

0 beğenilme 0 beğenilmeme
68 kez görüntülendi
9 ay önce Kariyer kategorisinde Sıla tarafından soruldu
Ben inşaat mühendisliği 3. Sınıf öğrencisiyim. Firmalar ve bankalar arasında  aracılık yapan eksperler  ile ilgili bilgisi olan varsa benimle paylaşabilir mi?

Bu soruya cevap vermek için lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.

1 cevap

0 beğenilme 0 beğenilmeme
9 ay önce İnşaat Mühendisi C50 (8,439 puan) tarafından cevaplandı
değer biçmedir. yani bir mülke değer biçiyorsun. senin biçtiğin değere göre de kredi vs. miktarı belirleniyor. pek mühendislik yapmıyorsun yani. biraz tecrübe edinip kendi danışmanlık firmasını açanlar oluyor. kazanç durumlarını pek bilmiyorum ama, başlangıçta baya düşük diye biliyorum


İlgili sorular

0 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 152 kez görüntülendi
17, Ekim, 2015 Kariyer kategorisinde ceycey C14 (23 puan) tarafından soruldu
0 beğenilme 0 beğenilmeme
3 cevap 102 kez görüntülendi
30, Temmuz, 2015 Kariyer kategorisinde Muhammed Sıddık C16 (137 puan) tarafından soruldu
1 beğenilme 0 beğenilmeme
1 cevap 182 kez görüntülendi
Yapısor'a Hoşgeldiniz ! Yapısor, mühendisten mimara, akademisyenden öğrenciye sektördeki tüm profesyonellerin sektörel ve mesleki konularda sorularını paylaşıp cevap bulabileceği, bildiklerini paylaşabileceği bir mesleki platformdur.

2,835 soru

4,721 cevap

1,681 yorum

4,090 kullanıcı

İnşaat-İnşaat Mühendisliği-Mimarlık-Şantiye-Proje Yönetimi-İnşaat Malzemeleri-İnşaat Makinaları-İnşaat Firmaları-İnşaat Programları-Yapı Sözlüğü
Copyright © 2014 Yapisor.com
...